Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 460

ADVENTURE CAMPS


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /templates/progress2019/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

Adventure Camp pelna oferta

 

Szanowni Państwo,

z przykrością informuję, że po długich naradach z kadrą naszego obozu, rozmowach z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Jeleniej Górze i Ośrodka Wypoczynkowego Hottur w Borowicach oraz po konsultacjach z częścią rodziców stałych bywalców Adventure Camp, postanowiliśmy odwołać tegoroczny wyjazd.

Decyzja jest tym trudniejsza, że obozy organizujemy nieprzerwanie od 2009 roku i również ja - jako organizator i kierownik każdego z nich - nie mogę sobie wyobrazić wakacji bez campu. Troska o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci to oczywiście najważniejszy powód odwołania wyjazdu. Oprócz tego, wytyczne GIS, MZ i MEN, uniemożliwiają realizację programu zakładającego wspólne aktywności dla wszystkich obozowiczów i pozbawiają obóz jego wyjątkowego charakteru. Liczebność naszej grupy również spada, ponieważ wielu rodziców w ostatnich dniach zgłosiło rezygnację z uczestnictwa w wypoczynku.

Wszystkie Państwa wpłaty zostały zwrócone, jeśli ktoś z Państwa został pominięty przy zwrocie, bardzo proszę o kontakt w tej sprawie.

Mam nadzieję, że w przyszłym roku wszystko wróci do normy i będziemy mogli odreagować tegoroczny stres i ograniczenia na "najlepszym Adventure Camp ever".

Życzę Państwu zdrowia i oczywiście udanych wakacji.

Pozdrawiam serdecznie

Joanna Jarzyńska-Kubacka


ADVENTURECAMPS2

W czasie wolnym od zajęć szkolnych przenosimy się w atrakcyjne zakątki Polski, żeby wypoczywać, dobrze się bawić i nadal obcować z angielskim. Od 2009 r. organizujemy obozy językowe ADVENTURE CAMPS, które cieszą się niesłabnącą popularnością wśród naszych słuchaczy.

Jeździmy nad morze, w góry, na Mazury, Pojezierze Augustowskie i wciąż szukamy miejsc, które możemy wspólnie zwiedzić.

Program  obozów opiera się na doskonaleniu umiejętności językowych oraz na organizacji zajęć zapewniających aktywny wypoczynek, pozwalających na przeżycie niezapomnianych, wakacyjnych przygód. Głównym założeniem wyjazdu jest hasło:   „Ani chwili na nudę”, co oznacza różnorodność zajęć.

ADVENTURECAMPS1Najważniejsze punkty programu to: zajęcia językowe, dni tematyczne, zajęcia z orienteeringu, gry i zabawy terenowe, w tym także gry fabularne, team building, zajęcia twórcze – plastyczne i muzyczne, aktywny wypoczynek na łonie natury, zajęcia sportowe, poznawanie najbliższej okolicy – wycieczki piesze, wycieczki autokarowe, ogniska, dyskoteki, karaoke, projekcje filmów – wszystko to, co lubimy robić wieczorami.

Kadra, z którą współpracujemy jest sprawdzona i doskonale znana stałym uczestnikom naszych obozów. Są to lektorzy prowadzący zajęcia języka angielskiego w SJO Progress, posiadający uprawnienia wychowawców kolonijnych. Nadzór nad wypoczynkiem sprawuje Kuratorium Oświaty.